Štědrý dvůr - KroměřížMediciální vína 

Víno provází lidstvo od jeho počátků. Brzy lidé poznali, že tento nápoj se hodí také k léčení. Jednak, že víno jako takové je zdraví prospěšné, ale navíc že slouží jako skvělé „vehikulum“ pro rozpouštění léčivých bylin a jiných medikamentů.

 

Kitl Šláftruňk

navazuje na tradici medicinálních vín, kterých se v minulosti hojně používalo, avšak dnes jsou téměř zapomenuty.   Je vyroben z tajného předpisu z hroznového vína , 7 léčivých bylin s uklidňujícím účinkem.

 

Kitl Životabudič

mediciální sirup na povzbuzení je novinkou v Kittelově apatyce. Je vyroben z hroznové šťávy a 5 léčivých bylin. Má vysoký obsah hroznového cukru a přírodního kofeinu z bylin.


Meducínka

jedná se o medicinální sirup pro období chřipek a nachlazení, jehož jednotlivé složky pomáhají posilovat přirozenou obranyschopnost organizmu. Je registrován jako doplněk stravy Státním zdravotním ústavem a Ministerstvem zdravotnictví.

 

Šumavské Bylinné

je digestiv, jehož základem je odrůdové víno a 12 šumavských bylin. Původní varianta je vyrobena z červeného vína odrůdy Modrý Portugal, Luční varianta z bílého vína odrůdy Müller Thurgau.  

 

Zámečnická mast

je vyrobena dle starodávného receptu z mízy mladých jehličnanů, panenského olivového oleje a včelího vosku. Používá se na bolestivé a nepohyblivé klouby a záda, doplňkově též na bolavé svaly a šlachy.

 

Kittelova medovina s propolisem

spojuje unikátní vlastnosti květového medu a propolisu.

 Webdesign by FRESCO